Sıkça Sorulanlar

FAQs - Sıkça Sorulanlar

Bize önceden vermiş olduğunuz uçuş bilgileri ile sizi havalimanı gelen yolcu kısmında karşılıyoruz ve park yerinde bekleyen aracınızı kira sözleşmesi yaptıktan sonra size teslim ediyoruz. Uçaktan indikten sonra cep telefonunuzu da açık tutmanız buluşma açısından faydalı olacaktır.

Sadece aile sınıfı ve lüks sınıftaki araçlarımız dizel. Bu araçların dışındaki diğer tüm araçlarımız benzin ile çalışmaktadır.

Evet. Tüm araçlarımız full kaskodur fakat muafiyetlidir. Sigorta şartları ile ilgili detaylı bilgiyi “Kiralama Koşulları” bölümünden öğrenebilirsiniz.

Evet, rezervasyon yapmanızı öneriyoruz. Böylece Kıbrıs’a geldiğiniz zaman istediğiniz araç, istediğiniz saatte hazır olacak ve vakit kaybı olmayacaktır.

Kıbrıs’ta bütün kiralık araçlar sağdan direksiyonludur. Sağ direksiyon araç kullanmakta zorlanacağını düşünen müşterilerimize otomatik vites kiralık araçlarımızdan kiralamalarını öneririz.

Aracı teslim ettikten sonra vergi ve sigorta bedeli peşin olarak aynı gün ödendiği için para iadesi yapamıyoruz. Aynı şekilde yakıt iadesi de yapılmaz.

Araçlar genel olarak çeyrek depo benzin ile teslim edilir ve aynı şekilde geri alınır. Yakıtı dolu olarak teslim almak isterseniz, bize önceden bildirmeniz yeterli olacaktır. Yakıt ücreti kiralama esnasında fatura karşılığı kiralayandan tahsil edilecektir.

Hayır. Kiralık aracı sadece kira sözleşmesinde ismi yazan kişi veya kişiler kullanabilir. Bu kişilerin dışında biri kullanırsa araç sigorta kapsamı dışında kalır ve tüm sorumluluk kira sözleşmesinde ismi yazan kişilerde olur.

Evet. Mobil Pos Cihazımız sayesinde araç tesliminde nerede olursanız olun kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Evet. TC ehliyeti ve yabancı ülke ehliyetleri, KKTC’ye girişte verilen vize süresi kadar geçerlidir.

Evet. Gidilecek yer hakkında bilgiler verildikten sonra en geç 24 saat içerisinde bilgilendirilirsiniz.

Bu hizmetimiz vardır ancak müsaitlik ve bilgilendirme konusunda lütfen ofislerimizle veya rezervasyon departmanımızla irtibata geçiniz.

Avea dışındaki diğer iki operatör olan Turkcell ve Vodafone hatlarınızı Kıbrıs’ta kullanabilirsiniz. Avea hattınızı da Turkcell veya Vodafone üzerinden kullanabilirsiniz. Ancak Türkiye hatlarını Kıbrıs’ta kullanabilmeniz için hattınızın uluslararası kullanıma açık olması gerekmektedir.

Evet. Gün sayısına göre fiyatlarımızda indirim yapıyoruz. Bu konuyla ilgili olarak rezervasyon departmanından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs’ta minimum araç kiralama süresi 3 gündür. 1 veya 2 gün kiralık araba isteyen müşterilerimiz 3 günlük ücreti ödemek kaydıyla kiralayabilirler.

Hayır. Aracınız kiralık araçlar için tahsis edilen otoparkta bekletildiğinden ücret ödemeyeceksiniz.

Evet. Aracı herhangi bir yerde alıp geri dönüşte havaalanında bırakabilirsiniz. Aynı şekilde havalimanından alıp başka bir adreste de teslim edebilirsiniz. Bunlar için ekstra ücret talep etmiyoruz.

Evet. Aracınızı havalimanından alıp yine havalimanında teslim edebilirsiniz. Havaalanı teslim ve iadeleri için ekstra ücret talep etmiyoruz.

Trip Rent a Car olarak, firmamız sadece Kuzey Kıbrıs'ta faaliyet gösterdiğinden KKTC sınırları doğrultusunda araç kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Telefonla veya mail yoluyla bize isim soyisim, uçuş detaylarınızı ve iletişim numaranızı vermeniz rezervasyon için yeterli olacaktır. Kredi kart detaylarınız rezervasyon esnasında istenmemektedir.

Hayır, araç kiralama esnasında sizden sadece daha önceden anlaştığımız araç kiralama bedeli alınıyor.

Evet, mail order sistemimiz var. KKTC’ye gelmeden ödeme yapmak istiyorsanız, bize önceden belirtmeniz halinde size gerekli “mail order formu” gönderilecektir.

Hayır, sadece araç kiralama ücreti alınır, kredi kartınıza herhangi bir bloke veya provizyon uygulanmaz.

Araçlarımız 2014-2017 modeldir. Ekonomik sınıftan SUV ve lüks sınıfa kadar tüm araçlar filomuzda mevcuttur.

Kıbrıs’a geldikten ve aracı kiralama sözleşmesini imzalayıp aracı teslim aldığınız zaman ödemeyi nakit veya kredi kartı ile yapıyorsunuz.

Evet, bu yönde bir talebiniz varsa lütfen bize önceden bildiriniz, ücretsiz olarak araca monte edebiliriz.

trip-rent-a-car-kibris-arac-kiralama

kıbrıs araç kiralama

kıbrıs araç kiralayın

kıbrıs rent a car

kıbrıs oto kiralama

kıbrısta oto kiralama

ercan kıbrıs

ercan havalimanı

kıbrısta ucuz araba kiralama

girne oto kiralama

girne araç kiralama

lefkoşa

magosa

mağusa rent a car

kıbrıs kiralık oto

kktc araç kiralama

kktc oto kiralama

kıbrıs kiralık araba

kktc kiralık araba

en iyi

en ucuz

uygun fiyat

kıbrıs kiralık araba ücretleri

KKTC'nin en ideal ve en güvenilir kurumsal araç kiralama firması.

2019 ve 2022 model araçlarımızın kiralama ücretlerine bakmadan geçmeyin.

Kıbrıs rent a car firmasıyız. En ucuz fiyatlar bizde!

Kıbrıs araç kiralama servisi konusunda 2019 - 2022 model arabalarımızla en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Arabanızı Kıbrıs 'ta Ercan Havaalanında ücretsiz teslim edelim.

kıbrıs rent a car