Kıbrıs Rent A Car

trip-kibris-rent-acarKıbrıs rent a car şirketi olarak faaliyet gösteren Trip Rent A Car, KKTC'nin Ercan Havalimanı dahil olmak üzere tüm şehirlerine ve otellerine Kıbrıs'ta rent a car hizmeti vermektedir.

Kuzey Kıbrıs'ın güzelliklerini keşfetmenin en kolay ve en ekonomik yolu araba kiralamaktır. Kıbrıs'ta toplu taşıma gelişmiş ülkelerdeki kadar iyi değildir, bu nedenle KKTC'yi gezmek ve keşfetmek için en iyi yol araç kiralamaktır.

Kuzey Kıbrıs'ta araba kiralamak için sadece geçerli bir ehliyet ve pasaport (nüfus cüzdanı) gereklidir. Aynı zamanda sigorta şartlarından dolayı 25 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekmektedir. 25 yaşın altında müşterilerimiz günlük 15 TL ekstra özel sigorta bedeli ödeyerek araç kiralayabilirler. Fiyatlarımız full sigorta ve KDV dahil fiyatlardır. Ercan Havalimanından teslim alınacak kiralık araçlar için ekstra bir bedel yoktur.

Bütün araçlarımız muafiyetli kaza sigortası kapsamı altındadır. Böylece herhangi bir kaza durumunda hasarın büyüklüğü ne olursa olsun sadece belirli bir muafiyet ödemekle yükümlü olursunuz. Trip Rent A Car'dan kiralayacağınız araçları herhangi bir yerde teslim alıp, istediğiniz adreste teslim edebilirsiniz. Bu hizmet için ekstra bir ücret talebimiz yoktur.

Özellikle Türkiye'den gelen müşterilerimiz, trafiğin soldan akmasından dolayı daha çok otomatik araba kiralamayı tercih etmişlerdir. Filomuzda her model arabanın hem otomatik vitesli olanı vardır. Triptonic şanzımanlı otomobilleri, müşterilerimiz manuel veya otomatik olarak kullanabilir.

Trip Rent A Car olarak Kuzey Kıbrıs'ta, Girne'de ve Magosa'daki feribot limanlarına ve Ercan Uluslararası Havalimanı'na ücretsiz teslimat yapıyoruz. Bunun yanında 7/24 yol yardım sağlıyoruz. Ayrıca bizden kiraladığınız her kiralık oto ile birlikte size ücretsiz olarak Kuzey Kıbrıs yol haritası veriyoruz.

Kuzey Kıbrıs Rent A Car

Kuzey kıbrıs rent a car firması olarak, her zaman müşterilerimizin maksimum memnuniyetini hedefliyoruz. Merkez ofisimiz Girne Şehir merkezindedir. Gazi Magosa'da ise şubemiz vardır. Her iki ofisimiz de kapalı olsa bile, 24 saat açık olan servis telefonlarımızdan bize isteğiniz zaman ulaşmanız mümkündür.  

Personelimizden bir kişi daima Ercan Havaalanında hizmet vermektedir. Ercan'dan kiralık arabalarını teslim almak isteyen müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için Ercan Havaalanı servisimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Bize özel park yerimiz sayesinde, park ücreti de ödemiyorsunuz. Ercan Havalimanı teslimlerini kolay ve pratik yapıyoruz. Böylece zaman kaybetmiyorsunuz. 

Kuzey Kıbrıs'ta, araç kiralama ve adanın kuzeyi keşfetmek için en kolay ve ekonomik yoludur. Kıbrıs'ta trafik İngiltere'de olduğu gibi yolun solundan akar. Türkiye'nin büyük şehirlerinde araç kullanan kişiler, Kuzey Kıbrıs'ta çok rahat araç kullanabilir.

Kıbrıs Oto Kiralama

Kıbrıs oto kiralama servisimiz ülke genelinde 24 saat hizmet vermektedir. Oto kiralama, KKTC'yi keşfetmek için seçebileceğiniz en uygun seyahat şeklidir. Kuzey Kıbrıs'ta hangi model araç kiralayacağınız çoğunlukla sizin tatilde ne hedeflediğize bağlıdır. Eğer yalnız veya iki kişi geliyorsanız ekonomik bir araçla Kıbrıs tatilinizi yapabilirsiniz. Ailece geliyorsanız ve konforu yüksek araç kiralamayı düşünüyorsanız size büyük sınıf salon tipi araçlarımızı öneririz. Eğer macera arıyorsanız veya üstü açık jeeple gezmek, dolaşmak istiyorsanız, o zaman 4x4 araçlarımızdan seçebilirsiniz. Bu araçlar dağ yollarında veya sahiller boyunca keyif yapmak isteyen müşterilerimiz için ideal araçlardır. Kalabalık veya 7-8 kişiden oluşan bir grupla tatil yapma planınız varsa ve sadece tek bir araç kiralamak istiyorsanız, 8 kişilik araçlarımızdan kiralayabilirsiniz. 

Aracınızı seçtiyseniz, hemen kiralayın !

trip-rent-a-car-kibris-arac-kiralama

kıbrıs araç kiralama

kıbrıs araç kiralayın

kıbrıs rent a car

kıbrıs oto kiralama

kıbrısta oto kiralama

ercan kıbrıs

ercan havalimanı

kıbrısta ucuz araba kiralama

girne oto kiralama

girne araç kiralama

lefkoşa

magosa

mağusa rent a car

kıbrıs kiralık oto

kktc araç kiralama

kktc oto kiralama

kıbrıs kiralık araba

kktc kiralık araba

en iyi

en ucuz

uygun fiyat

kıbrıs kiralık araba ücretleri

KKTC'nin en ideal ve en güvenilir kurumsal araç kiralama firması.

2019 ve 2022 model araçlarımızın kiralama ücretlerine bakmadan geçmeyin.

Kıbrıs rent a car firmasıyız. En ucuz fiyatlar bizde!

Kıbrıs araç kiralama servisi konusunda 2019 - 2022 model arabalarımızla en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Arabanızı Kıbrıs 'ta Ercan Havaalanında ücretsiz teslim edelim.

kıbrıs rent a car