Kıbrıs Hava Durumu

Ortalama hava sıcaklıkları

Jan Feb Mar April May June July Aug Sept Oct Nov Dec
15c 18c 19c 22c 26c 30c 33c 32c 29c 27c 23c 18c
60f 65f 66f 72f 79f 88f 93f 91f 86f 81f 73f 65fgirne-plajKuzey Kıbrıs'ın sıcak ve özellikle kuru hava nedeniyle bir yıl boyunca tatil yeridir.

Aralık ve Ocak kış ayları olarak bilinenler olmasına rağmen, yine de güneşi görmek ve gün hala sıcak olmalıdır bekleyebilirsiniz. Gider iner ve hala kalın bir paltoya rağmen siz, kış giysileri gerekecektir sonra akşamları ve geceleri daha soğuk olacak. Siz Ocak ve Şubat aylarında bazı yağmur görmek, ancak gün olacak hala güneşli ve ülke dolaşmalarına ve sürmek için uygundur. Olabilir

Şubat ve Mart çoğunlukla güneşli günler, bazı yağmur olasılığı ve akşamları ve geceleri serin ile Ocak benzer olacaktır. Sıcaklıklar yeniden artmaya başlayacak böylece Ancak Mart Bahar mevsiminin başlangıcıdır. Hafif kış giysileri tavsiye edilmektedir.

Nisan ve Mayıs aylarında sıcaklık sıcak ama rahat olacaktır. Yine akşamları soğuyacak, ancak yine de hoş bir sıcak olabilir.

Haziran ayına kadar sıcaklık daha sıcak oluyor ve kesinlikle herhangi bir kış giysileri gerekmez. Akşamları Şimdi daha sıcak olacak ve dışarıda akşam yemeği yemek için başlayabilirsiniz. Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında çok sıcak olabilir ve nem yüksek ise, o zaman daha sıcak olabilir (bazen özellikle Girne bölgesinde yer almaktadır). Bir havuz yakınında gün geçirecek ya da denizde kesinlikle tavsiye edilir. Onlar deniz meltemi olsun yüzden akşamları yine sıcak olacak, böylece en klima olduğu yerde oturan insanlar, fanlar veya deniz kenarında bulacaksınız.

Ekim ve Kasım günde hala sıcak ama bir gün geçirmek yere bağlı. Yılın İyi zaman kira ortalıkta dolaşarak.

Eğer tatile ne zaman esnek iseniz, o zaman size oradayken ne yapmak istediğinizi gitmek zamanı seçmek tavsiye edilir. Eğer gün içinde havuz veya deniz güneşlenmek ve oturmak istiyorsanız, o zaman yaz ayları sizin için iyi olacak. Eğer dışarı çıkmak ve daha sonra Temmuz tarihinden önce veya sonra gidiyor günde manzaraları görmek istiyorsanız - Eylül ortasına önerilir. Eğer bir yüzme havuzu ile veya yakın bir yerde daha sonra çocuklar ve okul tatilleri sınırlı, seyahat ediyorsanız, deniz kesinlikle tavsiye edilir.

Mart, Bahar n Nisan ve Mayıs ve Haziran Yaz - - Eylül Kıbrıs mevsim Ekim ayında Sonbahar, Kasım ayından itibaren Kış vardır.

trip-rent-a-car-kibris-arac-kiralama

kıbrıs araç kiralama

kıbrıs araç kiralayın

kıbrıs rent a car

kıbrıs oto kiralama

kıbrısta oto kiralama

ercan kıbrıs

ercan havalimanı

kıbrısta ucuz araba kiralama

girne oto kiralama

girne araç kiralama

lefkoşa

magosa

mağusa rent a car

kıbrıs kiralık oto

kktc araç kiralama

kktc oto kiralama

kıbrıs kiralık araba

kktc kiralık araba

en iyi

en ucuz

uygun fiyat

kıbrıs kiralık araba ücretleri

KKTC'nin en ideal ve en güvenilir kurumsal araç kiralama firması.

2019 ve 2022 model araçlarımızın kiralama ücretlerine bakmadan geçmeyin.

Kıbrıs rent a car firmasıyız. En ucuz fiyatlar bizde!

Kıbrıs araç kiralama servisi konusunda 2019 - 2022 model arabalarımızla en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Arabanızı Kıbrıs 'ta Ercan Havaalanında ücretsiz teslim edelim.

kıbrıs rent a car