Karpaz Yarımadası

golden_beachKuzey Kıbrıs'ın kuzey doğusunda 'Panhandle', ya da Karpaz Yarımadası uzanır. Alternatif Türkçe olarak Dipkarpaz yazıldığından, bölgenin Kıbrıs'ın kuzeyine Gazimağusa yakınlarında uzanır. Karpaz adanın önemli bir bölümünü kapsar ve genişliği uzunluğu 80 kilometre ve 20 ye kadar uzanır. KKTC hükümeti sadece bazı belirlenmiş alanlarda geliştirme için kullanılan ve çoğunluğu ulus parkı olarak kalmak gerektiğini edilebilir olduğunu ilan etti. Bu güzel flora ve fauna, fantastik plajlar ve tabii bizim yaban eşekleri ile Beşparmak Dağları Aralığı hakim olağanüstü doğal güzellikleri bir alandır.

Her yerde Akdeniz bölgesinin tamamının en bakir yerlerden biri, Karpaz yaban hayatı ve onun kuzey ve doğu kıyılarını olağanüstü bir çeşitlilik Kuzey Kıbrıs'ın en güzel ve ıssız koylarda bazılarını ev - tamamının aslında ada. Plajlar görülen zor bir ruh ile altın kum eğrileri süpürme, dünyanın en güzel bazılarıdır. Altın Kum Plajı, uzun ve kumlu plajı ile Karpaz Yarımadası'nda çok popüler.

Karpaz bölgesi yeraltı su depoları bakımından zengindir, bu nedenle bölgenin geneline yayılmış küçük köylerde birçok traktör bir yenilik ve birçok işler yine atlı geleneksel güveniyor hala olmasına rağmen meyve, zeytin ve tütün dahil olmak üzere bitkileri, bol miktarda yetişmektedir araçlar. Için gelir diğer ana kaynağı şimdi Boğaz ve Kumyali Karpaz balıkçılık için ana merkezleri olma köyler, balıkçılık ..

Kuzey Kıbrıs'ın Karpaz bölgesi sanayi ve insanların herhangi bir konsantrasyon neredeyse tamamen ücretsizdir ve Akdeniz'de en kirli bölgelerinden biridir. Çam, selvi ve makilik ağaçlarının yaklaşık 1000 metre yükseklikte ulaşmak kaplı tepeler ile, Karpaz da Kuzey Kıbrıs'ın doğa rezerv olduğunu. Son buzul çağından kaçan, Kıbrıs adasının biyolojik çeşitliliğin önemli bir miktar korumayı başarmıştır ve Karpaz kadar bu ev sahipliği yapmaktadır.

trip-rent-a-car-kibris-arac-kiralama

kıbrıs araç kiralama

kıbrıs araç kiralayın

kıbrıs rent a car

kıbrıs oto kiralama

kıbrısta oto kiralama

ercan kıbrıs

ercan havalimanı

kıbrısta ucuz araba kiralama

girne oto kiralama

girne araç kiralama

lefkoşa

magosa

mağusa rent a car

kıbrıs kiralık oto

kktc araç kiralama

kktc oto kiralama

kıbrıs kiralık araba

kktc kiralık araba

en iyi

en ucuz

uygun fiyat

kıbrıs kiralık araba ücretleri

KKTC'nin en ideal ve en güvenilir kurumsal araç kiralama firması.

2019 ve 2022 model araçlarımızın kiralama ücretlerine bakmadan geçmeyin.

Kıbrıs rent a car firmasıyız. En ucuz fiyatlar bizde!

Kıbrıs araç kiralama servisi konusunda 2019 - 2022 model arabalarımızla en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Arabanızı Kıbrıs 'ta Ercan Havaalanında ücretsiz teslim edelim.

kıbrıs rent a car