gototop
Trip Rent a car

trip-kibris-rent-acar2002 yılından bu yana Kıbrıs oto kiralama sektöründe hizmet veren Trip Rent a Car Ltd, ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti araç kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip Trip Rent a Car, siz müşterilerimizin tatil ve iş seyahatlerinde en iyi şekilde oto kiralama hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

Şoförlü araç kiralama servisimiz sayesinde yol, sürüş ve park stresi olmadan, kendi aracınızın huzur ve güvencesi ile seyahat edebilirsiniz. Tecrübeli şoförlerimiz sizi arzu ettiğiniz yere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırır.

İlkelerimiz;

  • Araç kalitesi, kiralama öncesi ve kiralama sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamak,
  • Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanlarımızın verimliliğini arttırmak ve her birinin takımın bir üyesi olduğu bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmek.
  • Hizmet esnasında dakiklik prensibine bağlı kalmak, müşterilerimizin güvenliği ve konforu için gerekli tüm imkanları kullanmak.
  • Tüm kiralık araçlarımızın, yeni ve sürekli müşterilerimizin güvenliğini ve emniyetini en üst seviyeye çıkararak bu devamlı hale getirmek.

Hedeflerimiz;

"En"lerin buluşma noktasında en mükemmeli hedefleyen Trip Rent a Car;

Sizlere hizmet vermekten onur duyar...

Trip Rent A Car, Girne, KKTC.