gototop
Trip Rent a car

trip-rent-a-carBizi seçmek için birçok nedeniniz var!

Konfor ve Kalite...

2011-2012 model araçlarımızla huzur ve konforu bir arada sunuyoruz. Birçok kiralık araç modelimiz arasında size göre de mutlaka bir seçenek vardır. Bunun yanında %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

7/24 kesintisiz araç kiralama hizmeti...

KKTC oto kiralama sektöründe hizmet veren firmamız, ada genelinde her yere araç kiralama servisi sağlamaktadır. Ercan havalimanında araç teslimlerimiz tamamen ücretsizdir. Size sadece bir telefon kadar uzaktayız. Ayrıca online rezervasyon sistemimizi kullanarak 7 gün 24 saat rezervasyon yapabilirsiniz..

Güvenilirlik...

Trip Rent A Car olarak araç kiralama sektörüne verdiğimiz 12 yılın en büyük getirisini siz müşterilerimizden aldığımız memnuniyet olmuştur. Bununla birlikte birçok devamlı müşteri potansiyelimiz oluşmuştur. Bizden servis alıp bizi tavsiye edenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Kıbrıs rent a car sektöründe en uygun fiyatlar...

Kıbrıs'ta araba kiralama denince en uygun fiyatlar bizde ! Araç kiralamadan önce mutlaka bizden fiyat sorunuz. En yeni araçları en uygun ve her şey dahil fiyatlarla sunuyoruz. Tüm araçlarımız full kasko'dur.

Ada genelinde oto kiralama hizmeti...

Girne'de bulunan merkez ofisimiz ve bizden araba kiralayan müşterilerimize ücretsiz bakım ve oto yıkama hizmeti veren şube ofisimiz yanında daha ciddi ve hızlı araç kiralama hizmeti verebilmek için Magosa'daki ofisimiz ile size daha da yakınız. Bunun yanında Ercan Havaalanında kesintisiz kiralık araç hizmeti sunuyoruz.