gototop
Trip Rent a car

telefon-reservasyon

Tümü Ücretsiz!

  • KKTC Yol Haritası
  • Ercan Havalimanı teslim ve iade
  • 7/24 yol yardımı
  • Bebek veya çocuk koltuğu
  • İlave sürücü
  • Limitsiz kilometre sürüşü
  • "0" (Sıfır) Komisyon
  • Ercan Havaalanı özel park yeri

trip-kibris-rent-acarMagosa’da kiralık arabaya ihtiyacınız varsa Trip Rent A Car doğru adres. Kıbrıs Magosa oto kiralama hizmetimizden 24 saat faydalanabilirsiniz. Firmamızın Magosa’da şubesi olduğundan dolayı, şehir içi ve çevresine ücretsiz araç teslimi yapıyoruz. İstediğiniz model aracı, istediğiniz yere, istediğiniz saatte size ulaştırıyoruz.

Magosa ve çevresinde toplu ulaşım yeterli olmadığı için gideceğiniz yere en hızlı ve en erken ulaşmanın kolay yolu Magosa’da oto kiralamaktır.

Toplu taşıma sadece şehir içi ve şehirler arası hizmet vermektedir. Bu servislerden yararlanmak için kalkış saatlerini beklemeniz gerekmektedir. Bu sebeplerden dolayı Magosa’da rent a car hizmetinden yararlanmak en hızlı ve ekonomik yoldur. Üstelik kilometre sınırı yok !

Magosa’da o kadar güzel gezilecek yerler vardır ki, bu yerlere ulaşım ya taksi ile ya da kiralık araç iledir.

Kıbrıs Magosa Oto Kiralama

Kıbrıs’ta araba kiralama taksiye göre daha hesaplıdır ve size özgürlük sağlar. Magosa ve çevresinde aynı zamanda mükemmel plajlar bulunmaktadır. İskele-Boğaz bölgesi Mogosa’ya araçla 15 dk uzaklıktadır ve burada nefis balık restorantları vardır. Yine Salamis harabeleri ve Saint Barnabas Kilisesi mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir.

Aynı zamanda yüksek sezonda her türlü su sporlarını da magosa plajları sunmaktadır. Magosa’nın hemen yanında Go Kart pisti bulunmaktadır.

Kıbrıs’ın doğusunda uzanan Karpaz bölgesini ve altın kumsalını mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

Tüm bu güzelliklere ulaşmak, tatilinizi daha özgür ve eğlenceli hale getirmek için Magosa’da araç kiralamanızı öneririz.

 

Magosa'da gezilecek yerler

Lala Mustafa Paşa Camii (St. Nicolas Katedrali)                                              Salamis Harabeleri

Magosa Surları                                                                                                         St. Barnabas Manastırı (ikon ve arkeoloji müzesi)

Othello Kalesi                                                                                                           Kral Mezarları

Namık Kemal Zindanı ve Müzesi                                                                          Magosa Boğazı