gototop
Trip Rent a car
Ziyaretçilerimizin gizlilik ile ilgili hassasiyetleri bizim için önemlidir. Bu sayfada Trip Rent A Car Ltd'in Gizlilik Politikası bilgileri yer almaktadır.

Topladığımız Bilgiler :

Rezervasyon bilgilerinizin doğruluğunun teyit edilebilmesi ve gerektiğinde size ulaşabilmemiz açısından önem taşıyan bu bilgileri gerektiği şekilde kayıt altına alıyoruz. Bilgilerinizin internet üzerinden bir başkası tarafından izlenmemesi için Secure Socket Layer ( SSL ) adı verilen şifreleme teknolojisini kullanıyoruz. Gizlilik politikamız gereği kişisel bilgileriniz en yüksek derecede şirketimiz tarafından koruma altında tutulmakta ve amacı dışında kullanılmamaktadır. Sitemiz tarafından toplanan bilgiler :


- IP adresi
- Tarayıcı özellikleri
- Ziyaret tarihi
- Ziyaret edilen sayfalar
- Ziyaret sayısı
- Ziyaret ettiğiniz sayfalar, v.b. bilgiler, programlarımız tarafından sitemizin ve bilgilerinizin güvenliği için otomatik olarak toplanmaktadır.

Bu bilgiler kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz. Bu bilgiler tarafımıza tarayıcınız tarafından otomatik olarak gönderilmektedir.
Firmamız site kullanım şartları ve gizlilik politikası üzerinde zaman zaman değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Trip Rent A Car Ltd. Bilgi Koruma Politikası

Firma olarak müşterilerimizden, isim, telefon numarası, yaş ve e-mail adresi istiyoruz. Bu bilgiler kiralık araç rezervasyonunu yaparken, isteklerinizle ilgili bir sorunumuz olduğunda, sizinle iletişime geçerken veya size rezervasyonunuzun elektronik posta ile konfirmasyonunu gönderirken bize yardımcı olması açısından önemlidir. Bu site aracılığıyla elde edinilen kişisel bilgiler sadece o araç için yapılan rezervasyon kapsamında kullanılmaktadır.

Trip Rent A Car Ltd, bu sitede formlar aracılığı ile istenilen  isim, telefon numarası, yaş ve e-mail adresi gibi bilgileri üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Bilgi Güvenliği

Şirketimize ait rezervasyonlardan oluşan kişisel bilgiler, üçüncü şahıslara kesinlikle aktarılmamaktadır.

Kullanım şartları 

Trip Rent a Car, sitede bulunan bilgileri ve fiyatları herhangi bir bildirimde bulunmadan değiştirme hakkına sahiptir. 
Web sitemiz üzerinden yapılmış rezervasyonlar sözleşme niteliği taşımaz.

Telif Hakkı

Triprentacar.com.tr sitesindeki kodlar ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf ve resimler, triprentacar.com.tr’nin yazılı izni olmadıkça hiçbir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez ve dağıtılamaz.

Gizlilik ve online rezervasyon hakkında 0533 866 6060 no'lu telefondan veya info@triprentacar.com.tr adresinden her türlü destek ve bilgiye ulaşabilirsiniz.