gototop
Trip Rent a car

telefon-reservasyon

Tümü Ücretsiz!

  • KKTC Yol Haritası
  • Ercan Havalimanı teslim ve iade
  • 7/24 yol yardımı
  • Bebek veya çocuk koltuğu
  • İlave sürücü
  • Limitsiz kilometre sürüşü
  • "0" (Sıfır) Komisyon
  • Ercan Havaalanı özel park yeri

arac-teslimTrip Rent A Car, Kuzey Kıbrıs oto kiralama, Girne merkezli ve aynı zamanda Gazi magosa'da şubesi bulunan güvenilir bir rent a car markasıdır. Ekonomi sınıftan lüks sınıfa kadar her türlü kiralık aracı filomuzda bulabilirsiniz.

Oto kiralama, Kıbrıs'ı gezmek ve keşfetmek için en kolay ve en ekonomik yoldur. Filomuzda bulunan araçlar, her kiralamadan önce, elektronik ortamda teknik bakımdan geçirilip hijyenik temizliği yapıldıktan sonra, güvenli bir sürüş için hazır hale getiriyoruz ve değerli müşterilerimize istediğiniz yerde teslim ediyoruz. 

Kıbrıs'ta oto kiralama için sadece geçerli bir sürüş ehliyetinizin olması ve nüfus cüzdanınızın yanınızda bulunması yeterlidir. Oto kiralama servisimiz ada genelinde, Ercan Havalimanı dahil 24 saat kesintisiz rent a car hizmeti vermektedir. Kıbrıs'ta oto kiralamak için bizi arayınız.

Kuzey Kıbrıs'ta oto kirala, Rent A Car

Trip Rent A Car olarak, prensibimiz her zaman maksimum müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple, eğer size kiraladığımız araçta bir sorun olursa veya rezervasyon yaptığınız aracınız herhangi bir sebepten dolayı hazır değilse,  size bir model yüksek kiralık araba veriyoruz. 

Biz Kuzey Kıbrıs'ta 24 saat oto kiralama hizmeti veriyoruz. Gemi limanları ve havaalanları dahil herhangi bir adrese ücretsiz araç teslimi yapıyoruz. Kıbrıs rent a car hakkında bilmek istediğiniz herşeyi çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

24 saat rezervasyon yapabileceğiniz online rezervasyon formumuzu kullanarak aracınızı ayırtabilirsiniz, aynı gün içerisinde size Trip Rent A Car ekibi tarafından geri dönüş yapılarak onay verilir. Rezervasyon formunu doldururken transfer veya benzin ihtiyacınız varsa onları da belirtebilirsiniz. Kiralık arabanızı Ercan Havalimanı'nda teslim alacaksanız, uçak detaylarınızı doğru ve eksiksiz yazmaya özen gösteriniz. Çünkü sizi bu bilgilere göre karşılayacağız. Rezervasyonunuz onaylandıktan sonra, ekibimiz size istediğiniz arabayı, istediğiniz adrese, istediğiniz saatte teslim edecektir.

Araç kiralama sözleşmesine ücretsiz olarak 2 sürücü ekleyebilirsiniz. Kiralık arabayı sadece sözleşmede isimleri yazan kişiler kullanabilir ve aracı kullanacak kişilerin Trip Rent A Car ekibi tarafından onayı gerekir. İrtibat numaralarımız, herhangi bir beklenmedik durum halinde 24 saat hizmet vermek için size bildirilecektir.

Kıbrıs oto kiralama - Trip Rent A Car