gototop
Trip Rent a car

telefon-reservasyon

Tümü Ücretsiz!

  • KKTC Yol Haritası
  • Ercan Havalimanı teslim ve iade
  • 7/24 yol yardımı
  • Bebek veya çocuk koltuğu
  • İlave sürücü
  • Limitsiz kilometre sürüşü
  • "0" (Sıfır) Komisyon
  • Ercan Havaalanı özel park yeri

arac-teslimKıbrıs’ta araç kiralama konusunda her zaman müşterilerimize en iyi oto kiralama hizmetini vermeyi amaç edindik. Bu yüzden Kıbrıs’ta rent a car hizmeti almak isteyen kişilerin ilk tercihi olduk. Kıbrıs'ta araç kiralamak diğer birçok ülkede olduğu gibi taksi ile ulaşımdan çok daha kolay ve ekonomiktir. Kıbrıs’a gelmeden önce veya geldikten sonra araç kiralamayı düşünüyorsanız, ülke genelinde rakipsiz fiyatlarla araç kiralama hizmeti veren firmamızı arayabilirsiniz. Kıbrıs’ta trafik soldan akmaktadır. Dolayısı ile tüm kiralık araçlarımız sağdan direksiyonludur. 

Kıbrıs'ta Araç Kiralamak

Kıbrıs araç kiralama ile ülkemizin tüm güzelliklerini rahatça gezip görebilirsiniz. Girne merkezli ana ofisimizden veya Magosa'daki şubemizden aracınızı alabilir, kira bitiminde Ercan Havalimanı dahil istediğiniz yerde kiralık aracınızı teslim edebilirsiniz. Bunun yanında, Kıbrıs'taki tüm otellere de ücretsiz teslim kiralık araç servisimiz vardır. 

Araç kiralama, Kıbrıs adasını keşfetmenin en hızlı yoludur. Kiralık araç ile istediğiniz zaman, istediğiniz yere gidebilmenin özgürlüğünü hissedersiniz. Aynı zamanda en uygun fiyatlarla seyahat edebilmenin keyfini sürersiniz.

Kıbrıs’ta Türkiye’de olduğu gibi çok yoğun bir trafik yoktur. Sadece çok sık olmamakla birlikte iş giriş-çıkış saatlerinde yoğunluk yaşanmamaktadır. Şehirler arası yollar çift şerittir ve bu yollarda hiçbir zaman trafik yoğunluğu yoktur. Bu gibi yollarda kiralık araç kullanmak çok rahattır. Daha önce İngiltere, Japonya, Malta vs gibi trafiği soldan akan ülkelerde araç kullananlar, Kıbrısta rahatlıkla kiralık araba kullanabilirler. Sağ trafikte zorlanacaklarını düşünen müşterilerimize otomatik vites araç kiralamalarını öneririz.

Kıbrıs Araç kiralama - Trip Rent A Car