gototop
Trip Rent a car

telefon-reservasyon

Tümü Ücretsiz!

  • KKTC Yol Haritası
  • Ercan Havalimanı teslim ve iade
  • 7/24 yol yardımı
  • Bebek veya çocuk koltuğu
  • İlave sürücü
  • Limitsiz kilometre sürüşü
  • "0" (Sıfır) Komisyon
  • Ercan Havaalanı özel park yeri

trip-kibris-rent-acarGirne, Kuzey Kıbrıs’ın en önemli turizm merkezidir. Gelen ziyaretçilerin Girne’yi seçmesinde birçok neden vardır. Bunların başında Girne’nin kalbi olan marina’dır.

Girne Limanını çevreleyen yarım ay biçiminde dizilmiş nefis balık restaurantlar ve canlı müzik hizmeti veren barlar bulunmaktadır. Marinanın hemen yanında Girne Kalesi ve kalenin içinde de Batık Gemi müzesi de görülmesi gereken yerlerdir. Bizanslılar tarafından yapılıp Lüzinyanlar ve Venedikliler tarafından bazı ilaveler yapılarak adanın korunması için ve iç saldırılara karşı sağlam bir şekle sokulan kale, ihtişamını muhafaza etmektedir.

Kıbrıs Girne Oto Kiralama

Girne kalesine bağlı oluşan küçük liman da oldukça ilgi çekicidir. Yılın belirli zamanlarında bu küçük limanda dünyanın çeşitli yerlerinden gelen yatlar buluşup görsel olarak çok güzel manzaralar oluştururlar. Bu zamanlarda yerel halk ve o sırada Girne’de bulunan turistler de yatların görsel şovuna ortak olarak bunun keyfini çıkarırlar. Girne Limanı ve çevresi, Girne’ye gelen her turist tarafından ziyaret edilen yerlerin başında gelir.

Girne, Kıbrıs adasının en gözde tatil beldesi konumundadır. Girne ve çevresinde çeşitli hoteller ve tatil köyleri bulunmaktadır. Girne’nin doğu ve batısında kilometrelerce uzanan ve  uzun sahili olan plajlar da vardır.

Girne’ye gelen ziyaretciler, güzel vakit geçirmek ve eğlenmek için çeşitli aktiviteler arasından seçim yapabilirler. Bunların başında, Golf oynama, su altı dalışları, paraşüt, at binme ve yat turları gelmektedir. Girne oto kiralama servisimizden alacağınız hizmetle, tatilinizi daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Girne Rent A Car

Trip Rent a Car olarak merkez ofisimiz Girne’de bulunmaktadır. Girnenin her yerine ve bütün hotellerine ücretsiz araç teslim ediyoruz. Girne kıyı şeridi, Bellapais Manastırı, Yavuz Çıkartma Plajı ve Saint Hilarion Kalesi mutlaka gezilmesi ve görülmesi gereken yerledir. Bu turistik ve tarihi yerlere ulaşmanın en kolay ve en ekonomik yolu araç kiralamaktır. Trip Rent a Car, Girne oto kiralama firması olarak size Girne tatilinizde hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Girne'de Gezilecek Yerler

Girne Marina (Girne Yat Limanı - Kordonboyu)                            Çıkartma Plajı (Alsancak)

Girne Kalesi                                                                                        Barış ve Özgürlük Müzesi

Batık Gemi Müzesi                                                                             Beşparmak Dağlarındaki Tank

Girne Marina ve Çevresi                                                                  Hz. Ömer Türbesi

St. Hilarion Kalesi                                                                             Beylerbeyi (Bellapais) Köyü

Bufavento Kalesi                                                                               Bellapais Manastırı